Liblikad Murastes matkal

28.05.2021
Tallinna lasteaedade lapsed saavad osaleda keskkonnahariduslikes õppeprogrammides erinevates keskkonna- ja loodushariduskeskustes. Projekti koordineerib Lehola Keskkonnahariduskeskus, rahastab KIK. Projekti kaudu suurenevad laste teadmised keskkonnahoiust ja tõuseb üleüldine keskkonnateadlikus. Samuti võimaldab projekt õpilastel õppida vahetu kogemuse kaudu looduses ja muuseumiruumides, kus on nende valitud õppetegvuse jaoks loodud septsiaalne keskkond.
Projekti raames käisid Kolde Lasteaia Liblikate rühma lapsed Muraste Looduskoolis matkal "Avastusretk looduse igapäevaellu", mille käigus õpiti
 märkama looduskeskkonnas valitsevaid seoseid, õpiti tundma mõningaid taime- ja loomaliike, lisaks vaatamisele ja märkamisele kuulati metsahääli, otsiti, mida saab metsas maitsta, nuusutati metsalõhna ning õpiti orienteerumist metsas loodusmärke jälgides.