Uudised

 

Kolde Lasteaed sai 90-aastaseks

11.11.2019
Kolde Lasteaed, mis on vanuselt kolmas lasteaed Tallinnas Kopli (100) ja Poska (95) järel, tähistas oma 90. sünnipäeva. Lasteaed on tegutsenud Timuti tänava majas Põhja-Tallinnas aastast 1954, aastal 1999 sai selle nimeks Kolde Lasteaed (enne oli 6. lasteaed).
Juubelinädal algas lastevanemate poolt lavastatud näidendiga „Keerutädi”, mis põhines Eva Koffi raamatu „Keerutädi” ainetel.Teisipäeval, 5. novembril rändasime koos lastega erinevatesse muinasjuttudesse. 
Kohale olid tulnud tegelased muinasjuttudest „Kolm karu”, „Lumekuninganna”, „Leiutajateküla Lotte”, „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi” ning „Punamütsike”. Lapsed tegutsesid koos muinasjututegaelastega, tantsisisd koos lasteaia maskott Tibuga tibutantsu ning maiustasid kringlit.

 

Kolmapäeval, 6. novembril toimus suur kontsert lastevanematele, kus esinesid kõikide rühmade lapsed ja õpetajad ning loeti ette luulekonkursi „Vana vahva lasteaed” luuletusi.
 

Juubelinädal lõppes piduliku kontserdiga lasteaia töötajatele ja külalistele. Kontserdil esinesid lasteaia lapsed, õpetajad ja lasteaia vilistlased. Lasteaeda olid õnnitlema tulnud Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev, Põhja- Tallinna Valitsusest Sten Svetljakov, Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula , naaberlasteaedade ja -koolide dirketorid.

  Timuti 24, Tallinn, tel: +372 673 8778, kolde@kolde.edu.ee