PÔhja- Tallinna laste kasvatamise mess 09.02.2019

11.02.2019
LaupÀeval, 9. veebruaril kell 11.00- 15.00 toimus Salme Keskuses PÔhja Tallinna laste kasvatamise mess lastele ja lapsevanematele.

Haridusasutuste juhid koos oma meeskondadega jagasid tĂ€iendavaid selgitusi erinevatel teemadel nt keelekĂŒmblus, kujundav hindamine, muutunud Ă”pikĂ€situs, eriĂ”pe, robootika jne.

Samal ajal said lapsed osaleda erinevates töötubades nt harjutada oma kÀtt droonide lennutamisel, robotite ehitamisel ja neid programmeerides ning osaleda erinevates kunstilistes tegevustes.

Lisaks oli ka kujutletaval laval erinevate haridusasutuste lapsi esinemas.

Oli tore pĂ€ev ja iga asutuse panus ĂŒrituse Ă”nnestumisesse on hindamatu!

Üritusel osalesid: Ehte HumanitaargĂŒmnaasium, Kellukese LA, Kalamaja PĂ”hikool, Kalamaja LA, Karjamaa PĂ”hikool, Kolde LA, Maasika LA, Mudila LA, Pelgulinna GĂŒmnaasium, Pelguranna LA, PĂ€ikene LA, Ristiku PĂ”hikool, PÀÀsupesa LA, Tallinna KunstigĂŒmnaasium