Suusabuss Kolde Lasteaias

13.03.2023
Päikesepaistelisel esmaspäeval külastas Kolde Lasteaeda Eesti Suusaliidu Suusabuss. Suusabuss on lõbus, õpetlik ja kasulik suusakoolituse projekt, kus eriharidusega suusainstruktor koos spetsiaalselt varustatud kaubikuga käib koolides ja lasteaedades suusaõpet andmas. Projekt on 2022/2023 hooajal käigus juba seitsmeteistkümnendat hooaega.
Sajajalgsete ja Lepatriinude rühma lapsed said murdmaasuusatamise algõpet- instruktor Hillari juhendas kuidas suusaklambreid kinnitada, õpiti suuskadega astumist, pööramist, libisemist, kukkumist ja suusakeppidega sõites paaristõukeid! Nii mõnigi laps sai esimest korda suusatamist proovida!
Oli väga vahva oivalise suusailmaga suusapäev! Aitäh Suusabussile ja suusainstruktor Hillarile!