2017/2018
SEPTEMBRIKUU TEGEMISED
4. SEPTEMBER kell 9.30
Tarkusepäeva tähistamine
7. SEPTEMBER kell 11.30
Lasteteater Rõõmulill etendus "Pipi läheb kooli"
14. SEPTEMBER kell 10.30 
Spordipäev
27. SEPTEMBER
SĂĽgiskarneval
kell 9.30 Mesimummid, Liblikad, Maipõrnikad
kell 10.30 Lepatriinud, Sajajalgsed
29. SEPTEMBER kell 9.30
Muinasjutuhommik
OKTOOBRIKUU TEGEMISED

alates 2. OKTOOBER
õpetajate fotode näitus "Kui ma alles väike olin"
2. OKTOOBER kell 9.30
Muusikapäeva tähistamine. Külas harfimängija Aura Alas.
5. OKTOOBER kell 9.00- 13.00
Õpetajate päeva tähistamine koos Pelgulinna Gümnaasiumi õpilastega
9. OKTOOBER kell 17.00 
Kolde Lasteaia vanavanemate päev
17. OKTOOBER kell 9.30
Lasteteater Lepatriinu etendus "Eile, täna, homme"
27. OKTOOBER kell 9.30
Muinasjutuhommik
NOVEMBRIKUU TEGEMISED
ISADEPĂ„EVADE HOMMIKUD, PEOD
06. 11. kell 8.30 Liblikad
08.11. kell 17.30 Maipõrnikad Laste Liiklusmängukeskuses
09.11. kell 8.30 Lepatriinud
09.11. kell 17.00 Sajajalgsed
10.11. kell 8.30 Mesimummid
10. NOVEMBER kell11.30
Miku- Manni Lasteteater "Lamba samba" 
20.- 24. NOVEMBER
Jäätmetekke vähendamise nädal "Korduskasuta ja paranda- anna esemele uus elu"
23. NOVEMBER
Kadrisanditavad Sajajalgsed
23. NOVEMBER kell 16.00- 18.00 
Kadrilaat
24. NOVEMBER kell 9.30
Muinasjutuhommik
DETSEMBRIKUU TEGEMISED
alates 1. DETSEMBER
avatud näitus "Eestimaa mustrid"
ADVENDIHOMMIKUD RĂśHMADES
04. detsember
11. detsember
18. detsember
15. DETSEMBER kell 11.30
Lasteteater Nipitiri  "Sinisaba jõulud"" 
JĂ•ULUPEOD
20. 12. kell 9.30 MESIMUMMID
20. 12. kell 16.00 MAIPĂ•RNIKAD
20. 12. kell 17.30 SAJAJALGSED
21. 12. kell 16.00 LIBLIKAD
21. 12. kell 17.30 LEPATRIINUD
JAANUARIKUU TEGEMISED
8. JAANUAR kell 9.30
Kuusega hüvastijätt
12. JAANUAR kell 11.30
Lasteteater Sõber  "Okkaline lugu" 
17. JAANUAR kell 9.00- 11.00
Avatud uste hommik lasteaias käivate laste vanematele
26. JAANUAR kell 9.30
Muinasjutuhommik
31. JAANUAR kell 11.30
Õpetajate näidend "Mesimumm ja Lepatriinu külvavad komme"

VEEBRUARIKUU TEGEMISED
8. VEEBRUAR kell 9.30
Luulehommik "Eesti keele kaunis kõla"
9. VEEBRUAR kell 11.30
Sussi Teater "Mina ja mina"
13. VEEBRUAR
Vastlapäeva tähistamine rühmades
14. VEEBRUAR
Sõbrapäev rühmades
21. VEEBRUAR kell 10.00
Vabariigi aastapäeva tähistamine- Presidendi vastuvõtt
23. VEEBRUAR kell 9.30
Muinasjutuhommik

MĂ„RTSIKUU TEGEMISED
9. MĂ„RTS kell 11.30
Onu Ervini Lasteteater "Elsa ja Anna võlumaal"
alates 16. MĂ„RTS
Vanade asjade näitus
26.- 28. MĂ„RTS

Teatrifestival
26.03. kell 9.30 MESIMUMMID "Rongisõit" 
26.03. kell 11.30 LIBLIKAD "10 kooki"
26.03. kell 9.45 LEPATRIINUD "Kuidas konn Konnard eurovisioonile tahtis minna"
28.03. kell 9.30 SAJAJALGSED "Jussikese seitse sõpra"
28.03. kell 11.30 MAIPĂ•RNIKAD "Putukate munadepĂĽhad"
APRILLIKUU TEGEMISED
6. APRILL kell 11.30
Harry Gustavsoni Nukuteater "Lugu ilusatest sulgedest"
09. -13. APRILL
Brasiilia nädal
16.- 20. APRILL
Tervisenädal "Räägi tasa minuga! Vaikuseminutid"
24. APRILL kell 9.30- 11.05
Nutipäev
27. APRILL kell 9.30
Muinasjutuhommik

 



Timuti 24, Tallinn, tel: +372 673 8778, kolde@kolde.edu.ee